NAŠE SLUŽBY

PRO FIRMY A ORGANIZACE

Hledáte smysluplný ekologický projekt, který by ozelenil vaše kanceláře, dal rozkvést vašim parapetům a rozzářil vaše zaměstnance? Kopněte do hlíny a uvidíte, že vás práce se zemí správně uzemní a pěstování zrelaxuje. Naše projekty jsou totiž vymyšlené tak, aby svými reálnými hmatatelnými výsledky vytvářely protiváhu k virtuální kancelářské dřině, kterou se většina z nás po celé dny zabývá.  Nevíte, jak do toho? Co si takhle pro začátek objednat praktický workshop? Připravíme vám ho na míru podle vašich potřeb a přání. Pokud ale hledáte větší výzvy, můžeme společně vytvořit dlouhodobější společný projekt. Záleží jen na vás, zda se budete chtít naučit třídit bioodpad, zpracovávat jej ve vermikompostéru s pomocí žížal nebo ho efektivně kompostovat v komunitním kompostéru? Rádi se s vámi podělíme o taje městského kompostování a pěstování, které jsme za téměř dvacet let fungování naší neziskovky nasbírali. Poradíme vám s výběrem veškerého potřebného vybavení, které je k dispozici v našem e-shopu. Všechny prodávané výrobky máme vyzkoušené, některé z nich dokonce sami vyrábíme v naší dílně a na základě zkušeností z praxe stále vylepšujeme! Působíme v Praze a okolí, ale kvůli kompostování se rádi vydáváme i kamkoliv po České republice. Naše programy mohou probíhat i v anglickém jazyce. Je právě tohle to pravé, co váš tým potřebuje? Neváhejte a ozvěte se našemu koordinátorovi kompostovacích aktivit Ditě Laštovičkové!

HRAVÉ WORKSHOPY A WEBINÁŘE – na téma zelená kancelář, Zero Waste a vermikompostování

Pokud si pod pojmem teambuilding představujete společný seskok padákem nebo únikovku, možná budete překvapení: Naše workshopy určené dospělým – tedy komunitám, neziskovkám i týmům z korporátů – se inspirují programy, které normálně připravujeme pro děti. Jsou tudíž hravé, kreativní a udržitelné. Obsahují řadu tipů, jak udělat vaše kanceláře zelenější (ale rozhodně nepůjde jen o nový nátěr). Nebo byste se s námi rádi podívali na bájnou planetu Zero Waste? Během semináře vám dokážeme, že není ani tak utopická, ani vzdálená, jak jste si možná mysleli. Nápadů jak připravit zajímavý program a zapojit váš tým do akce máme spoustu. Programy připravujeme na míru přímo pro potřeby dané konkrétní firmy či organizace.

I když přísaháme na to, že je nejlepší si všechno vyzkoušet na vlastní kůži, poslední dva roky nás naučily, že je lepší něco než nic. Proto se učíme fungovat stejně dobře nablízko jako na dálku a pro všechny případy máme připravené webináře.

Chcete se o našich workshopech dozvědět víc nebo máte jiné konkrétní zadání?  Podělte se o ně s Julií Včelákovou, která vám pomůže vytvořit program na míru přesně podle vašich představ a přání.

ZAVEDENÍ TŘÍDĚNÍ BIOODPADU
A (VERMI)KOMPOSTOVÁNÍ

Jak by se vám líbilo, kdyby vaše firma dramaticky snížila produkci odpadu? Utopie? Nejdřív se společně podíváme, jak jste na tom s tříděním. Zasekli jste se na úrovni papír, sklo a plast? Nevadí, přidáme vám bio! Organickými zbytky ze svačin (a obědů) a „odpadem“ z kávovaru nakrmíme žížaly. Vermikompostem, který začnou jako bonus vyrábět, naplníme květináče na parapetech nebo na terase a podpoříme bujnou vegetaci, která promění i ten nejpracovitější office v příjemné harmonické místo. Nebo vám pomůžeme vytipovat místo pro komunitní kompostér a poradíme vám, který si vybrat, aby právě u vás dobře zafungoval a kompostování pro vás bylo radostí a ne starostí?

Proces zavádění třídění a kompostování organického materiálu vám usnadní náš obchod, ve kterém prodáváme výhradně produkty, s nimiž máme vlastní zkušenost a za které bychom dali ruku do ohně. Nabízíme tu na jednom místě jednoduše vše, co budete potřebovat, od funkčních kompostovatelných sáčků na bioodpad přes speciální odvětrávané košíky, až po vermikompostéry nebo komunitní kompostéry.

Chcete se do toho s námi pustit? Pro více informací kontaktujte našeho kompostovacího specialistu Ditu Laštovičkovou.

NÁŠ TIP: Inspirujte se a podívejte se na video Třídíme bioodpad ve firmě na našem Youtube kanále kompostuj.cz.

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY:

PRO DOMÁCNOSTI

PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

PRO OBCE